Короби з внутрішньою підсвіткою можуть бути як прямокутні так і довільної форми. Це один з найбільш популярних видів реклами.

Легко читається в будь-яку пору дня. Назва "короб" походить від того, що вивісці необхідний об'єм для рівномірного розсіювання підсвітки.

Особливої актуальності набуває сьогодні використання діодної підсвітки світлових коробів (лайтбоксів). Це суттєво заощаджує витрати на електроенергію.

Підсвітка може бути зроблена з використанням денних ламп - більш дешевий варіант, неонової трубки - найдорожчий варіант але самий договічний.

Світлові короби / лайтбокси

Від чого залежить вартість свтітлого короба:

  • розмір, вартість розраховується за 1м2 площі
  • односторонній чи двусторнній короб
  • якість підсвітки

Очевидно, що чим більший розмір світлового короба, тим більша його вартість. А вартість двостороннього короба з такими ж габаратими вища за вартість одностороннього.

Від способу підсвітки світлового коробу залежить не тільки вартість, а й габарити лайтбокса. При використанні діодних стрічок чи діодних модулів мінімальна товщина короба від 7см, при використанні ламп денного світла, товщина від 12,5см.

Як здійснюється внутрішня підсвітка:

  • діодні модулі - дорожчий спосіб, проте він має свої переваги, висока яскравість свічення при помірному споживанні елекроенегргії, гарантія на цей вид підсвітки - 3 роки
  • недорога діодна стрічка - найдешевший спосіб, споживання електороенергії не велике, основним недоліком є те, що при активному використанні швидко вичерпується ресурс, гарантія на даний вид підсвітки не надається
  • лампи денного світла Philips - теж є недорогим способом організації підсвітки, основні недоліки - високі затрати на елекроенергію та великі габарити в порівнянні з діодами, гарантія 1 рік

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка