Банер - це синтетична тканина на основі ПВХ - недорогий та довговічний рекламоносій. На банер наносять зображення двома методами:

  • аплікацією відповідними самоклеючими плівками(тенти машин, борта надувних конструкцій) - дорожчий метод, але стійкий до механічних пошкоджень;
  • широкоформатний друк по банерній тканині - дешевий спосіб, що дозволяє нанести повноколірне зображення на поверхню банера.

Ціни на виготовлення банерів:

Банер розміром до 4х4м2
185 грн/м2
матеріал: ламінована банерна тканина
Банер розміром більше 4х4м2
195 грн/м2
матеріал: лита банерна тканина
Банерна сітка
195 грн/м2
матеріал: банерна сітка

За необхідності по периметру набиваються люверси (оцинковані кільця). Наведені вище ціни актуальні за умови наявності готового макету.

Перфорована банерна тканина - простіше банерна сітка, рекламоносій який дозволяє одночасно досягти двох цілей: донести потрібну інформацію і не закривати доступ денного світла в приміщення. Банерними сітками з логотипами виробників будівельних матеріалів закривають риштування на час проведення будівельних робіт. Великі площини на будинках виготовляються також з сітки так як в неї меньша вага і вона продувається повітрям не створюючи парус(вітрове навантаження).

ламінована банерна тканина
лита банерна тканина
банерна сітка
Ламінована банерна тканина, лита банерна тканина, банерна сітка

Не зважаючи на те, що розмір полотна обмежений шириною рулона (максимально 5м), розмір готового полотна є необмежений, банера великих розмірів друкуються з частин, які потім склеюються/зварюються в одне зображення. По периметру набиваються люверси (оцинковані кільця) для надійної фіксації банера на фасадах споруд.
Брендмауер - це банер мега великого розміру, який розміщується на всю стіну будинку. Для монтажу такої реклами використовуються промислові альпіністи або послуги автовишки. Ціна на банери залежить від площі і кількості люверсів

Банери використовують дуже широко. Головним аргументом є те, що для розміщення банера не потрібна підготовлена поверхня, не потрібно піклуватись щоб стіна була рівна, достатньо розтягнути банер по периметру. Розтягують банери за допомогою шнурка, пластикових будівельних стяжок або дюбелів, при монтажі відразу на стіну. Банери невеликих форматів дуже часто виготовляють без кілець і закріпляють на двосторонній скотч або магніти.

Банери друкуємо на власному широкоформатному принтері відразу при замовнику. Замовити банер у Львові у Денді-друк, наш офіс на проспекті Ч. Калини 59 Сихів. Погодьтесь Вам потрібно рекламу, просто напис ПРОДАЄТЬСЯ і номер телефону, на сьогодні або в багатьох випадках навчора :).

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка