Людина хоче добре запам'ятати яскраві і важливі події у житті.
Раптові події інколи щастить сфотографувати, але це буває нечасто. Святкючи весілля, дні народження або юбілеї, інші урочисті події, дату і місце проведення цих заходів нам відомо наперед. Маємо підготуватись, найчастіше оформлюємо фотозону - місце спеціально відведене для знімків, де можна зробити гарні та дуже ефектні фото. Фотозона допомагає вирішити наступні завдання:

  • місце для креативних знімків;
  • місце для розваги гостей;
  • яскраво підкреслить тематику та загальний стиль (атмосферу) заходу.

Здається все просто! Піклуємось про заднє тло (фон на якому будуть зроблені знімки), освітлення...
Фотозону можна оформити наступними способами:

  • самий простий та дешевий варіант - Пресс-волл (press-wall, бренд волл, brand wall). Оформлений банер під замовлення згідно побажань, з датою події, логотипом, іменами молодих, тощо. Основні переваги - низька вартість, легко розмістити практично всюди, від ресторану, де неважко буде знайти стіну, чи в пакку на відкритому повітрі, легко та швидко оформити в загальному стилі і кольористиці події
  • ширма з вікнами - креативно і популярно, будьте впевнені це стане ключовим місцем! По суті оформлене під загальним стилем в якому зроблені отвори для обличч.
  • дошка на якій можна писати крейдою - на наш погляд найгірший варіант (ніхто не знає що прийде на думку дописати на ній Вашим любимим гостям.
  • куток чи фотостіна - біля якого встановлюють певні атрибути що створять необхідну атмосферу. Потребує певного дизайнерського досвіду і наявності смаку :-)
  • взяти в оренду, або виготовити для себе індивідуальні букви з яких можна скласти слова: LOVE, ЛЮБОВ... з підсвіткою чи без, , ростові фігури (ангелятка, козаки будь шо) все залежить від вашої фантазії ...

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка