Вирізання букв і символів з самоклеючих плівок стане в нагоді для швидкого і яскравого оформлення вітрини чи наклеювання тимчасових написів на будь яких гладких поверхнях. Ми маємо в наявності кольорові плівки німецької фірми ORAFOL під назвою ORACAL (оракал). Це якісні плівки які відмінно зарекомендували себе на ринку, треба відмітити "оракал" використовують як ім'я загальне і так називають всі монохромні кольорові плівки на всьому пост радянському просторі (тому-що це був перший подібний рекламний матеріал на ринку).

Плоттер - машина що ззовні нагадує принтер, прорізає(надсікає) плівку і залишає її на паперовій підкладці. Після порізки всі зайві елементи видаляються вручну і на папері залишаються ті частини які нам потрібні, це можуть бути написи чи різноманітні фігури. Для яскравих зображень використовують декілька кольорів, або роблять підкладку для контрастного відображення.

Вибираємо плівку та зображення чи напис
 
Вирізаємо та забираємо зайві елементи
 
Готове зображення нанесене на оргскло
 

Виникає питання, чому використовують плоттерну порізку і чому її не замінить повноколірний друк на плівці?
Ось чому:

  • доцільність - існують випадки в яких заміна призведе до втрати якості, наприклад, якщо порізати слова з контурами і поклеїти їх на вітрину вони не займуть багато місця, не закриють товар і забезпечать доступ світла у приміщення, окремі букви легко клеїти і видаляти
  • економічність - все що потрібно вирізати можна економно розкласти на всю ширину плівки
  • світлова реклама - виклейка аплікацією значно насичиніше світиться на лайтбоксах
  • поклейка спеціальних поверхонь - нанести напис на готовий банер чи тент автомобіля можна використавши 451 серію плівки
  • використання унікальних кольорів - є світловідбивні плівки 5300 серія, плівки що світяться в ультрофіолеті, вітражні плівки, зеркальні (срібні та золоті), плівки що клеяться на одяг.

Ми пропонуємо послуги плотерної порізки самоклеючої плівки оракал у Львові на Сихові.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка
Локалізація