Зовнішня реклама повинна бути:

  • Повинна бути добре помітна і відразу кидатися в очі з різних ракурсів;
  • Повинна добре пізнаватися і запам'ятовуватись.

90% всіх зображень які ми бачимо на вулиці виготовленні двома способами:

  • широкоформатний друк
  • плотерна порізка
до решти графіки можна віднести графіті, проекційні зображення...

Чому друк і порізка? Тому що цими методами можна швидко, недорого, незважаючи на розмір отримати реалістичні, яскраві кольори та зображення і саме головне що вони не бояться вологи, сонця, механічних навантажень.

Перед вибором клієнта залишається тільки обрати: якщо є основа на яку наноситься реклама - найпростішим способом будуть самоклеючі плівки які клеять на основу-це економить кошти, якщо немає то нанести задруковану плівку чи порізку на пластик або композитну панель - відмінний вигляд, але здорожчує рекламоносій.

Для реклами потрібні яскраві, соковиті кольори та зображення. Насичені фарби помітні здалека, а а живі зображення привертають увагу майбутніх клієнтів. Окрім того колір має бути стійким до різних погодних умов (вологи та вигоряння). Зображення може бути нанесено на будь яку поверхню: скло, пластик, метал автомобіля чи просто оцинкований лист (надалі рекламоносій). В 90% випадків це зображення чи написи порізані з різноколірних (монохромних-однотонних) плівок. Плівка буває матова та глянцева. Для чіткості написів під букви дають контур з плівки іншого кольору.

Ми використовуємо для плотерної порізки самоклеючу плівку німецької фірми ORAFOL - ORACAL або простіше - оракал. Вона буває різних серій. Є плівки що призначені для оклеювання різних поверхонь, наприклад: авто/метал - 751 серія, світлові короба - 451 серія, світовідбивна плівка - 5300 серія, найчастіше використовується - 641 серія-економ.


На ринку представлені ряд більш дешевих плівок. В своїй роботі ми спробували різні. Чому ми використовуємо саме цю плівку? Одні плівки вигоряють й стають тьмяними, інші деформуються й дають усадку, тощо. Використовуючи плівки ORACAL, им можемо з впевністю сказати, а також показати наші роботи виконані з плівки з трьохрічною гарантією від виробника, які не загубили своєї привабливості й через 5 років, не зважаючи на вплив дощу, сонячного проміння та перепадів температур.

Чому у Львові замовляють широкоформатний друк та плотерну порізку у нас?

  • у нас в наявності, вже і зараз, широкий асортимент кольорових та металізованих плівок оракал - Oracal Orafol
  • у нас власне обладнання на якому ми оперативно роздрукуємо ваші мрії, або виріжемо необхідні слова
  • ми знаходимось на Сихові - до нас зручний доїзд
  • при потребі ми монтуємо рекламу чи клеїмо плівки на об'єктах замовника
  • якщо ви замовляєте в нас друк чи порізку, розробка простих макетів - безкоштовна
  • ми робимо доставку виконаних робіт Новою поштою по всій Україні

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка
Локалізація