Всі гладкі поверхні можна з легкістю перетворити на рекламоносій або інформаційну площину просто наклеївши самоклеючу плівку.
Найширше, зрозуміло, використовують плівку(наклейки) з будь якими зображеннями, в рекламі це поклейка вікон, лайтбоксів, нанесення зображень на транспорт (в цьому випадку потрібна ламінація - для захисту від механічних пошкоджень).

Також самоклеюча плівка широко використовується наприклад для оформлення інтер'єрів та в корпусних меблях для створення унікальних кухонних фартухів: меблі для офісу, кафе, ресторанів. Змінити вдома інтер'єр швидко і недорого допоможе наклейка на холодильник. Повноколірні реалістичні зображення на самоклеючу плівку наносять надруком на широкоформатних принтерах. Перед наклеюванням поверхню необхідно знежитити і прибрати від пилу.

В нас є в наявності самоклеючі плівки білі та прозорі, вони бувають матові та глянцеві: вибір на якій плівці друкувати за вами, ми можемо зауважити з досвіду що зображення на сонячних вулицях де можуть бути бліки і відзеркалювання практичніше буде використання матової поверхні - хоча глянцева поверхня нарядніша, людина любить - щоб блищало!
Прозора плівка буде в нагоді якщо клієнту буде необхідно наклеїти зображення з середини скла (використовують для оформлення вітрин, кухонні фартухи, ніліпки на машину, охоронні знаки.

Пропонуємо широкоформатний друк у Львові на власному обладнанні ми знаходимось на Сихові.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка
Локалізація