Кожна людина слово вивіска розуміє по-своєму. Це може бути невеликий банер, чи табличка з нанесеним зображенням та написом, що свідчить про рід діяльності закладу. Це можуть бути вивіски для магазинів, кав'ярень, шиномонтажу чи будь якого виду діяльності. Такий вид реклами підійде у випадку коли потенційні клієнти знаходяться на невеликій відстані від неї, її добре видно. У випадку коли такий вид вивісок знаходиться на відстані - більшу впізнаваність/читальність можна підняти за рахунок збільшення габаритних розмірів самої вивіски, використання подразнюючих кольорів та провокативних зображень (людська свідомість досить легко програмується - можна наприклад підняти кількість рекламоконтактів для товару призначеного жіночій аудиторії розмістивши фото молодика або відомого співака, з його дозволу звісно). У випадку коли реклама знаходиться достатньо далеко від цільової аудиторії, або біля неї є розміщені ще якісь рекламні вивіски, для додаткового привернення уваги використовують світлову рекламу. Найпростіший її різновид - прямокутні світлові короби з внутрішньою підсвіткою робочої поверхні. Все що світиться, моргає, виглядає незвично-привертає додаткову увагу, це те що нам потрібно. Більш складним варіантом світлової реклами є світлові короби складної форми. Це може бути логотип, об'ємні букви, тощо. Такі вивіски, звичайно, дорожчі оскільки для їх виготовлення потрібна більше матеріалів, джерела світла та блоки живлення. Вивіска для магазину чи офісу повинна бути яскравою та економічою, сучасні вивіски світяться за рахунок світла яке випромінюють кристали діодів, хоча ще подекуди використовують світлотехніку на основі денних ламп.

Треба замітити що хоча засвітка світлової реклами люмінісцентними лампами більш енерго витратна, вона має право на життя особливо при засвітці реклами в важкодоступних місцях. Люмінісцентні лампи мають тривалий строк життя і будуть рівномірно освічувати вивіску багато років, в нас наприклад, вивіска над офісом виконує свою функцію більше десяти років без заміни ламп - потрібно зауважити що скачки напруги це основний фактор який скорочує життя ламп, баласти/дроселя які перетворюють напругу для ламп нічого напевно не бояться щось не можу пригадати жодного випадку коли при заміні ламп потрібно булоб замінити щей дросель.

Перевагою засвітки реклами для магазину чи кафе є невелике споживання електроенергії, так наприклад прямокутний короб довжиною 2 метра і шириною 0,5 метра при засвітці діодною стрічкою чи діодними модулями буде споживати 0,08 Kwt навідміну від лімінісцентних ламп які будуть споживати вже 0,24 Kwt в годину при такій самій робочій площі - розмір який фактично корисно підсвічується, щоб інформація була краще видна в темну пору доби.

Недоліком, є те що попри заявлену гарантію багато виробників діодів замовчують те що правда діоди будуть світитисьзаявлений гарантійний термін служби, але яскравість їх впаде, це повязано з тим що кристали які світяться-перетворюють електричну енергію в світловий поток частину енергію перетворюють на тепло, вони гріються і якщо відвід тепла поганий деградують, стають тусклішими, лише якісні дорогі діодні модуля з 3-5 річною гарантією розміщені на товстих алюмінієвих платформах що відводять тепло і подовжують життя кристалів

Якісні діоди (можна побачити металеву основу)

Якісні діоди (можна побачити металеву основу)

Дешеві модуля і стрічки без відводу тепла

Дешеві модулі та стрічки без відводу тепла

Таким чином, нажаль, лише якісні діодні модуля будуть яскраво світити протягом обіцяного гарантійного терміну.

Вивіска - це обличчя фірми. На ній переважно розміщено назву, логотип, інформацію що вказує на вид діяльністі підприємства. Перед тим як замовити вивіску, до її дизайну ставлять наступні вимоги:

  • Помітність - вивіска має кидатись в очі здалека, вказувати на Ваше місцерозташування та привертати увагу потенційних клієнтів. Досягнути мети допоможе:
    • зовнішня чи внутрішня підсвітка всієї реклами чи окремих її елементів (букв, логотипу тощо)
    • динаміка (проблискування, неон)
    • використання яскравих кольорів
    • вдале розміщення на фасаді чи даху будівлі
  • Гармонійність - добре читатись, але не різати око, вписуватись в колористику фасаду будинку (це не обходить лише власників брендових магазинів чи підприємств з власними розробленими брендбуками - описом того як, де і в якому поєднанні кольорів може використовуватись їх логотип)

Завдання, які ми ставимо перед вивіскою визначають один з самих актуальних важелів у виборі - бюждет, скільки коштів ми готові витратити, щоб досягти завдання які ми ставимо перед нею. Баланс - це розумна ціна розміщена між скупердяйством (коли навіть клієнт розуміє що за ті гроші може отримати тільки аркуш ватмана з написом гуашшю, а не вивіску з внутрішньою підсвіткою) та марнотратством, варіант коли кліент не хоче розуміти, що панно з неону на задньому дворі з виглядом на цегляну стіну річ непотрібна...

Важливо найбільш широко описати що ви хотіли б отримати в результаті, для того щоб запропонувати для Вас декілька варіантів виконання і зорієнтувати у вартості - для оптимального варіанту ми розробляємо макети (що для клієнта безкоштовно) і у разі якщо Ви оберете необхідну Вам рекламу - надаємо кошторис і приймаємось за роботу. Замовити рекламну вивіску у Львові можна у Денді-друк.

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка