Виносні рекламні щити найчастіше називають "штендерами", також часто їх називають стендами, перевернута буква "Т", спотикач, мимоход.

штендер, спотикач, мимоход

Штендери бувають різних форм: прямокутні і довільної форми за бажанням клієнта (наприклад людської фігури). Найбільш поширеним є прямокутний штендер з зображенням на жорсткому листі композитної панелі або на банері. Якщо є потреба для частої зміни інформації на штендер можуть змонтовані кишеньки чи рухомі змінні сегменти, що часто використокують кантори, туроператори, тощо.

х-банер, x-банер, павук, x-banner, ікс банер

Окрім звичних штендерів популярними є так звані Х-банери (ікс банер, павук, розтяжка, x-banner). Стандартні розміри полотна з зображенням 60х160см, 80х180см та 120х200см. Х-подібна конструкція, на якій розтягнуто банер. Такий штендер є зручним для швидкого монтажу та демотажу при виїздах на різні заходи, завдяки тому, що легко збирається та розбирається, а банер згортається в невеликий рулон.

Двома основними видами штендерів є: у вигляді букви Л та перевернутої букви Т. Штендери ми виготовляємо в стислі терміни та за розумними цінами, які залежать їх від розмірів.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка
Локалізація