Дахові конструкції - шикарна реклама. Можна сказати статусна. Погодьтесь великий логотип що сяє на даху будинку свідчить що у цієї організації справи їдуть добре. Дахові конструкції можуть використовуватись як елемент іміджевої реклами, а можуть рекламувати об'єкт розміщений у цій будівлі: будь то ресторан, страхова компанія, тощо.

Мусимо зазначити що дахові конструкції - дорога реклама, цьому сприяють і великі габаритні розміри (маленька вивіска на даху просто не буде помітна), складні проектні і монтажні роботи. Певним видам необхідні розрахунки на міцність конструкції та вітрове навантаження (парусність), конструктив має передбачати надійний монтаж, що забезпечить довготривалу експлуатацію і практичність, дах не має просто текти після установки.
Складність обслуговування вимагає використання надійних матеріалів, перевірених джерел освітлення з тривалим гарантійним терміном.

Кліенти які обрали нас звертаються до нас знов і знов, а це про щось говорить. Ми допоможемо Вам зекономити там де це можливо і прикладемо всі зусилля щоб виготовити для вас якісну рекламу. На всі вироби виготовлені ПП "Денді-друк" ми надаємо гарантію, і проводимо післягарантійний догляд.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка