Кожна людина слово вивіска розуміє по-своєму. Це може бути невеликий банер, чи табличка з нанесеним зображенням та написом, що свідчить про рід діяльності закладу. Це можуть бути вивіски для магазинів, кав'ярень, шиномонтажу чи будь якого виду діяльності. Такий вид реклами підійде у випадку коли потенційні клієнти знаходяться на невеликій відстані від неї, її добре видно. У випадку коли такий вид вивісок знаходиться на відстані - більшу впізнаваність/читальність можна підняти за рахунок збільшення габаритних розмірів самої вивіски, використання подразнюючих кольорів та провокативних зображень (людська свідомість досить легко програмується - можна наприклад підняти кількість рекламоконтактів для товару призначеного жіночій аудиторії розмістивши фото молодика або відомого співака, з його дозволу звісно). У випадку коли реклама знаходиться достатньо далеко від цільової аудиторії, або біля неї є розміщені ще якісь рекламні вивіски, для додаткового привернення уваги використовують світлову рекламу. Найпростіший її різновид - прямокутні світлові короби з внутрішньою підсвіткою робочої поверхні. Все що світиться, моргає, виглядає незвично - привертає додаткову увагу, це те що нам потрібно. Більш складним варіантом світлової реклами є світлові короби складної форми. Це може бути логотип, об'ємні букви, тощо. Такі вивіски, звичайно, дорожчі оскільки для їх виготовлення потрібна більше матеріалів, джерела світла та блоки живлення. Вивіска для магазину чи офісу повинна бути яскравою та економічою, сучасні вивіски світяться за рахунок світла яке випромінюють кристали діодів, хоча ще подекуди використовують світлотехніку на основі денних ламп.

Недоліком, є те що попри заявлену гарантію багато виробників діодів замовчують те що правда діоди будуть світитись заявлений гарантійний термін служби, але яскравість їх впаде, це повязано з тим що кристали які світяться - перетворюють електричну енергію в світловий поток частину енергію перетворюють на тепло, вони гріються і якщо відвід тепла поганий деградують, стають тускнішими. Працювати тривалий час можуть лише модулі розміщені на товстих алюмінієвих платформах, що ефективно відводять тепло і подовжують життя кристалів

Якісні діоди (можна побачити металеву основу)

Якісні діоди (можна побачити металеву основу)

Дешеві модуля і стрічки без відводу тепла

Дешеві модулі та стрічки без відводу тепла

Таким чином лише якісні діодні модуля будуть яскраво світити протягом обіцяного гарантійного терміну.

Вивіска - це обличчя фірми. На ній переважно розміщено назву, логотип, інформацію що вказує на вид діяльності підприємства. Перед тим як замовити вивіску, потрібна ще деяка інформація:

  • майбутня вивіска має бути в середині приміщення чи зовні (ззовні не все і не всюди можна розміщувати, а також потрібне погодження вивіски);
  • враховувати де саме на фасаді має розміститись, щоб врахувати як її там монтувати;
  • розміри вивіски;
  • повинна вона бути підсвітленою;
  • на який бюджет розраховує клієнт, і часто саме бюджет визначає якою буде кінцевий варіант з усіх можливих;

Важливо найбільш широко описати що ви хотіли б отримати в результаті, щоб запропонувати Вам декілька варіантів виконання і зорієнтувати у вартості. Ми розробляємо кілька варіантів макету, після визначення оптимального варіанту - надаємо кошторис і приймаємось за роботу.
Замовити рекламну вивіску у Львові можна у Денді-друк.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка
Локалізація