Наклейки — один з найдешевших видів реклами. Зображення наноситься на самоклеючу плівку, яку в подальшому можна наклеїти на будь-яку гладку поверхню (вітрина, пластик, скло, авто). Букви та зображення з декількох кольорів найчастіше виготовляються за допомогою плотерної порізки. Спектр кольорової гами є досить широким і включає золотий, срібний, флюорисцентний кольори. Може використовуватись і світловідбивна плівка. Повноколірні та фотографічні зображення друкуються на широкоформатному принтері. Розміри наклейок залежать від потреб замовника, а вартість — від розмірів.

Багато кліентів питають з якого боку можна наклеїти наклейку на скло? Якщо скло чисте та не тоноване, без подряпин та дефектів(фарба чи окалин від зварки)наклеїти можна.

Написи та зображення з кольорових плівок порізані на плоттері в зеркальному виді. Повноколірні наклейки друкуються також в зеркальному відображенні на прозорій плівці. Оскільки в зображеннях присутній білий колір - ми того можемо не помічати факт в 99% зображень є білий, такі наклейки потрібно заламінувати (вкрити) білою самоклеючою плівкою, для того щоб воно виглядало правильно з реалістичними кольорами.

Треба додати що зображення, букви, логотипи, тощо можна розмістити зсередини вікна якщо надрукувати на банерній сітці цей матеріал як фіранка в дирочку, з вулиці ви бачите зображення, а з середини - вулицю. Цей матеріал без клейкої основи тому про нього детальніше можна ознайомитись у розділі Банери / банерні сітки.

Ми друкуємо та ріжемо на власних принтерах та плоттері в день отримання файлу чи узгодження макета, видача чи відправка клієнту на наступний день можлива якщо потрібно провести певні післядрукарські роботи: порізка, ламінація, набивка люверсів - що технологічно передбачає що матеріал має остаточно висохнути перед початком таких робіт. Відправки клієнтам з інших міст та населених пунктів здійснюється попередньо узгодженою фірмою перевізником.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка