One Way Vision(ван вей вижн, ван вей, ван вижн, ванвижн) - це спеціальна перфорована самоклеюча плівка. На ванвижен можно надрукувати будь-яке забраження на широкоформатному принтері.

Використовують для наклеювання на вікна в автомобілях, громадському транспорті, вітринах магазинів. Замінити її просто немає чим, вся справа в ефекті якій вона створює. З боку вулиці ви бачите те зображення яке на ній надруковано, а з середини вільно видно вулицю.

Зсередини плівка, вірніше клей, чорного кольору, людське око її не помічає чи ігнорує і бачить те що знаходиться назовні, звідси і назва One way vision.

При виборі зображень для друку на перфорованій самоклейці треба віддавати перевагу більшим зображенням без маленьких деталей - оскільки деталізація пропадає у відсутніх місцях( дирочках). Сам процес наклеювання плівки є нескладним - на цій плівці неможливо зробити пухир з повітрям, варто лише більше уваги приділити знежирюванню поверхні, для того щоб плівка пізніше не поскручувалась по краях зображень. Замовити Way Vision(ван вей вижн, ван вей, ван вижн, ванвижн) у Львоів можна у Денді-друк. У нас в офісі ми допоможемо обрати яскравий макет і контрасні тексти, швидко і недорого роздрукуємо необхідного розміру друк.

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка