Об`ємні букви найбільш виразний вид реклами у місті. Замовити об'ємні букви може будь хто: магазин, кафе, різноманітні салони, тощо. Вони можуть виготовлятись як з внутрішньою підсвіткою так і без неї.

Розміщення об`ємних букв також може бути різноманітним. Вони кріпляться як безпосередньо до фасаду будинку, так і на окремій несучій рамі на даху споруди.

Матеріалом для виготовлення об`ємних світлових букв є акрил(органічне скло). Зсередини букви підсвічуються за допомогою ламп, діодів, неонової трубки.

Найчастіше виготовлення об'ємних букв та елементів без внутрішньої підсвітки відбувається з пластику (ПВХ) або металу. Найбільш виразно дивляться букви та елементи, в яких борти відрізняються кольором від лицевої сторни.

В приміщеннях часто використовують іміджеву рекламу у вигляді букв та елементів з підсвіткою "контражур"- підсвічується лише стіна, на якій висять елементи. Для цього вони розміщуються на незначній відстані від неї.

Об'ємні букви

Що впливає на вартість об'ємних букв:

  • висота, вартість кожної букви розраховується за 1см висоти.
  • шрифт, прямий чи з засічками
  • наявність підсвітки та її якість
  • просвітність / не просвітність бортів букв, їх глибина

Вартість за 1см висоти букв висотою до 25см вища за вартість 1см букв висотою більших 30см через більші затрати часу на їх виготовлення, це зумовлено тим, що їх виготовляють з тих же матеріалів що й букви більшого розміру.

Залежність вартості об'ємних букв від шрифта на перший погляд не очевидна. Проте порівнявши написи різними шрифтами все стає на свої місця. Шрифти з засічками (завитушками та різними декоративними елементами) вимагають набагато більших зусиль та часу, це кропітка праця над кожним декоративним елементом, тому їх вартість набагато більша і розраховується індивідуально.

шрифт рівний, без засічок
шрифт з засічками
фігурний шрифт

Внутрішня підсвітка букв додає їм вартості. Окрім того й сама підсвітка може бути різною, як по ціні так і по якості, кожна з них має свої переваги та недоліки.

Як здійснюється внутрішня підсвітка букв:

  • діодні модулі - дорожчий спосіб, проте він має свої переваги, висока яскравість свічення при помірному споживанні елекроенегргії, гарантія 3 роки
  • недорога діодна стрічка - найдешевший спосіб, споживання електороенергії не велике, основним недоліком є те, що при активному використанні швидко вичерпується ресурс, гарантія на даний вид підсвітки не надається
  • лампи денного світла Philips - теж є недорогим способом організації підсвітки, основні недоліки - високі затрати на елекроенергію та великі габарити в порівнянні з діодами, не для всякого шрифту можна їх застосувати, гарантія 1 рік

За необхідності борти об'ємних букв також можуть світловими. Їх як і лицеву частину виготовляють з акрилу потлібного кольору. Вартість таких букв зростає в порівнянні з буквами де борти непрозорі з ПВХ.

   читати далі    згорнути

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * обов’язкові для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Ми тут, вхід з двору
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Напишіть нам
Пристрій
Сторінка