Самий ефективний вид зовнішньої реклами за межами міста це щитові конструкції. Часто існує необхідність донести інформацію до клієнтів в місцях розміщених на відстані від Вашого фактичного розміщення.
В межах міста часто з-за відсутності місця беруть в оренду рекламні площі на існуючих щитових конструкціях, лише великі організації розуміючи постійну необхідність в рекламі і прив'язку до нерухомих обєктів проходять процедуру погодження щитів в межах міст. Щити розміщують уздовж доріг, великий розмір, яскраве зображення і підсвітка в нічний час привертають увагу великого потоку клієнтів.

Вартість щитової конструкції складається з вартості проектної документації обов'язково з розрахунками на міцність конструкціі та вітровими навантаженнями (парусність конструкції) та фактичних витрат на виготовлення металокаркасу, площі щита, бетонної подушки та монтажу в потрібному місці. Особисто я наголошую про необхідність проекту так як кожна конструкція розміщується в індивідуальному місці її вага та техногенна небезпека є великою, а проектна організація бере на себе відповідальність при дотриманні розрахункової документації.