Одним з самих яскравих елементів зовнішньоі реклами є неон. Вивіска з неоном світиться і це помітно навіть в літній полудень. Можна використати динаміку - тобто різні трубки можуть в певній послідовністі чи періодичністю гаснути і знов засвічуватись, що дуже кидається в око. Однією з переваг є довговічність даного виду реклами, до цього часу можна зустріти робочі вивіски аптек що працюють з радянських часів. Хоча неон є недешевий вид реклами, він окуповується своєю унікальністю і неповторністю. Нижче наведені приклади виконаних нами робіт вивісок та реклами з використанням неону.
Неонові трубки мають різноманітне забарвлення свічення, різний колір досягається різним люмінофором(напиленням всередині трубок, тим який газ(або суміш газів) закачаний в трубку, або кольоровим склом неонової трубки.
Для замовлення вивіски з неоном Вам лише необхідно зателефонувати до нас і ми допоможемо вам. Вартість неону залежить від багатьох факторів: товщини скла, кількості елементів, кольору свічення, основи на якій неон буде розміщений, тощо.

Замовити, задати запитання
отримати розрахунок вартості

Опція
Залиште свій запит. Поля відмічені * є обов’язковими для заповнення
ім'я
телефон
e-mail
повідомлення
Зв'яжіться з нами щоб отримати прорахунок чи іншу інформацію
Месенджери
Пристрій
Сторінка

Viber

Telegram

ploterlviv@ukr.net

Напишіть нам

+38 (067) 488 76 26

м. Львів, пр. Червоної Калини, 59
Пн - Пт: 9:30 - 17:30

Зв'яжіться
з нами